Comarch
  • 1 Minuta do przeczytania
  • Ciemny
    Jasny

Comarch

  • Ciemny
    Jasny

Article Summary

Krok po kroku.

Instalacja wtyczki.

1. Zaloguj się do panelu administracyjnego. 

2. W zakładce Ogólne należy uzupełnić Klucz dostępu do API oraz Klucz obliczania podpisu, które zostały nadane w serwisie płatności paynow. Dodatkowo można aktywować tryb testowy, który przełączy transakcje na środowisko testowe.


Konfiguracja - środowisko testowe.

1. Przygotuj klucze konfiguracyjne do Środowiska Testowego. 

Klucze dla środowiska testowego znajdziesz w zakładce Ustawienia > Sklepy i punkty płatności > Dane uwierzytelniające w panelu Środowiska Testowego  step4b

2. Panelu paynowŚrodowiska Testowego skopiuj Klucz dostępu do API oraz Klucz obliczania podpisu i wpisz w zakładce Ogólne  konfiguracji integracji z mBank Paynow.

3. Skonfiguruj również adres serwisu płatności, adres powrotu, adres powrotu błędnego, adres powrotu pozytywnego oraz adres raportów.


Uwaga
Literał na ekranie konfiguracji Comarch może Cię zmylić. Adres powiadomień ustawisz w polu Adres raportów.


Konfiguracja - środowisko produkcyjne.

Integracja środowiska produkcyjnego przebiega identycznie jak testowego a jedyną różnicą są wykorzystane do integracji klucze. 

Jeżeli jesteś klientem bankowości detalicznej dla firm: 


W swojej bankowości internetowej wybierz: Mój biznes -> Paynow -> Ustawienia -> Sklepy i punkty płatności -> Dane uwierzytelniające


Jeżeli jesteś klientem bankowości CompanyNet: 

W serwisie CompanyNet wybierz: Produkty -> Bramka płatności Paynow -> Ustawienia -> Sklepy i punkty płatności -> Dane uwierzytelniające

Klucze produkcyjne znajdziesz we wskazanym poniżej miejscu.

Weryfikacja integracji.

Po zakończonej integracji, sprawdź czy wszystko działa przechodząc przez kroki opisane w Jak zweryfikować poprawność integracji?Czy ten artykuł był pomocny?

What's Next